Home / ANASAYFA / Doğtaş Mobilya 2018 Salon Takımları
doğtaş-koltuk-takımları-ve-fiyatları
Doğtaş mobilya 2017 salon takımları

Doğtaş Mobilya 2018 Salon Takımları

 

Doğtaş mobilya 2018 salon takımları farklı yapı ve tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Evlerde en çok önem verilen ve dekorasyonunda en çok özen gösterilen bölümlerin başında salon dekorasyonları gelmektedir. Özellikle geniş ve ferah salonlar bide uygun ve şık mobilyalarla dekore edildi mi içinden çıkılmak istenmeyen bir yaşam alanı haline gelir. Doğtaş salon takımları da bu kategorinin en görkemli, kaliteli ve ihtişamlı mobilyalarını müşterilerine sunmaktadır.

Doğtaş salon takımı modelleri arasında yaşam kalitesini maksimuma çıkaracak şekilde tasarımlar bulunmaktadır. Doğtaş yeni sezon salon takımı koleksiyonunda 25’in üzerinde ürün bulunmaktadır. Her bütçeye hitap eden salon takımlarını tasarlayan Doğtaş da istediğiniz kalitedeki ürünü size uygun fiyata bulmakta zorlanmayacaksınız.

Doğtaş salon takımı modelleri arasında fantastic, berlin, carina c, bolton, carlino, chesterfıeld, havana, pearl, cosy ve nora gibi daha birçok seçenek mevcuttur. Doğtaş mobilya tasarladığı koltuk takımı modellerinde işlevselliği ve konforu bir arada sunmaya özen göstererek, ürünlerinde en mükemmel renk, desen ve kumaşları kullanmıştır.

Günümüzde salonuna özen gösterenlerin en çok tercih ettiği mobilya markalarından olan Doğtaş mobilyada berjer koltuktan, tekli, ikili ve üçlü koltuk takımlarına kadar birçok seçeneği bir arada bulabilirsiniz. Doğtaş yeni sezon salon takımı fiyatları 3 bin ile 15 bin arasında değişmektedir. Sizde salonunda ihtişamı, zenginliği ve şıklığı yansıtmak isteyenlerdenseniz, Doğtaş mağazalarına uğrayarak model incelemesi yapmadan alışveriş yapmamalısınız.

Aşağıda sizler için 2018 Doğtaş salon takımı modelleri resim galerisini fikir vermesi açısından istifadenize sunuyoruz.

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

82 queries 2,233