Home / ANASAYFA / Deri Koltuk ile Dekorasyon Fikirleri
hardal sarısı deri koltuk modelleri
hardal sarısı deri koltuk modelleri

Deri Koltuk ile Dekorasyon Fikirleri

Deri Koltuklar İle Dekorasyon

Evde tek yaşıyorsanız ve biraz serbest iseniz bu dekor tam size göre..

Kendi zevkiniz ön planda olacağı için koltuk seçiminde desenden, renkten çok rahatlığa dikkat edilmeli.

 Aşırı büyük kanepelere, koltuklara yer verilmemeli.

Odanız boğuk bir görünüme sahip olmamalı ferah şeyler tercih edilmelidir.Deri koltuk alırken renk seçimi önemlidir.

kahverengi deri koltuk modelleri
kahverengi deri koltuk modelleri

Deri koltuk veya kanepeler her şeye uyum sağlayacağı için tarzınızı yansıtacak herhangi bir şeyle dekore edebilirsiniz. Örneğin deri koltuklar aldınız orta kısım boş kalacağı için beyaz, pembe, mavi gibi sevdiğiniz bir renkte yuvarlak sehpalara yer verebilirsiniz.

Boş duran duvarları sevdiğiniz kişilerin resimlerini çerçeveletip asabilirsiniz.  Bunun için renkli fazla gösterişli olmayan çerçeveler kullanabilirsiniz.

Kocaman siyah bir saat ve hemen saatin altına kelebek yapıştırmalar kullanabilirsiniz böylelikle simsiyah deri koltuk takımına cıvıl cıvıl renkler katabilirsiniz.

Orta boylarda bir televizyon duvara monta edilerek sade ve şık görünüm kazandırabilirsiniz.

Daha çok koyu renklerden hoşlanıyorsanız halı seçimini de bu renklerden yana yapabilirsiniz ya da çok boğucu olmasın siyahın yanında bir de canlı renkler olsun diyorsanız renkli halıları tercih edebilirsiniz.

2017 ile hayatımıza giren kelebek desenli halılar mükemmel bir tercih olacaktır. Veya siyah beyaz kare desenli halılardan yana tercihinizi yapabilirsiniz.

Güzel bir perde ile bu şık dekoru tamamlayabilirsiniz..

Sadeliği severim halılar siyah beyaz koltuklar deri, ortadaki sehpa siyah resim çerçeveleri beyaz, haliyle perde seçimi de bu renklerden yana yapacağım diyorsanız yapabilirsiniz tabi ki.. Fakat bu dekora fazla gösterişli olmayan  küçük siyah detaylı kar beyaz tül perde tercih edebilirsiniz.

Güzel bir süs bitkisi veya limon fidanı (limon çiçeği güzel kokusuyla salonu etkisi altına alacaktır) alarak boş bir köşeye koyabilirsiniz.

Eğer ki salon büyükse güzel bir yemek masası alıp en uygun yere koyabilirsiniz. Güzel beyaz  bir üstü çiçekli masalardan yana tercihinizi yapabilirsiniz ya da koltuklardaki gibi deri sandalyeler tercih edebilirsiniz.

Derinin hakim olduğu bu dekoru tercih ederek tarzınızı yansıtabilirsiniz.  Siyah küçük yaprak desenli mühürlerden duvarın her yerine yapıştırarak hem sade hem de şık bir salona sahip olabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Sevgililer Gününde Romantik Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 14 Şubat Sevgililer günü, romantik ev dekorasyon fikirleri ve romantik masa hakkında bilgiler verilmektedir.

81 queries 0,455