Home / ANASAYFA / En Trend Dekoratif Bahçe Saksı Modelleri
dekoratif bahçe saksı modelleri

En Trend Dekoratif Bahçe Saksı Modelleri

Bahçe saksı modelleri gün geçtikçe popüler hale gelmektedir, bunun nedeni ise sinin nedeni modellerdeki çeşitlilik ve dekoratif değişikliklerdir. Dekorasyonda değişikliğin olduğu alanların başında bahçe saksı modelleri gelmektedir. Geçmiş dönemlerde bahçe dekorasyonunda klasik dekorasyon ögeleri kullanılırdı. Oysaki günümüzde en ufak detaylara kadar inilmektedir. Bahçe dekorasyonunda kullanılan dekoratif saksı modellerini sizler için araştırdık.

Bahçe Dekorasyonunun Olmazsa Olmazı

Bahçe dekorasyonunun en vazgeçilmez unsuru ağaç ve çiçeklerdir. Bahçe ister büyük ister küçük olsun ilk olarak ağaç ve çiçek dikilecek alan belirlenir ve ekilir. Günümüzde bahçe dekorasyonunda kullanılacak çiçeklere göre farklı ve dekoratif saksılar bulunmaktadır. 2017 bahçe çiçeği saksı modelleri dekoratif ve şık tasarımlardan oluşmakta ve seçenekler arasında her tarza uygun modeller bulunmaktadır.

2017 Bahçe Çiçeği Saksı Modelleri

Yeni sezon bahçe çiçeği saksı modelleri arasında çam ağacından yapılan suya, ışığa ve güneşe dayanıklı ahşap saksılar şıklığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Ahşap saksılar dışında seramik ve toprak saksılar da dekoratif görüntüleri nedeni ile sıklıkla tercih edilmektedir. Seramik ve toprak saksılar bahçe dekorasyonuna zengin bir görünüm kazandırmaktadır.

Bahçe saksılarında en son seçenek ise plastik saksılardır. Bu saksılar hafif oldukları için genelde büyük çiçeklerde veya minyatür ağaçlarda kullanılmaktadır. Küçük, büyük ve orta boyda olan plastik saksılarda renk seçeneği çok fazladır. Günümüzde lale, papatya gibi çiçeklere benzetilen plastik saksılar bahçe ve balkon dekorasyonunda kullanılmaktadır. Fiyatlarındaki uygunluk ve görünümlerindeki plastik saksıya olan şıklık talebi artırmaktadır. Dekoratif bahçe saksı modellerini incelemek için sizler için derlediğimiz resimleri inceleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

80 queries 0,309