Home / ANASAYFA / Dar Antrelerde Modern Görünüm Yakalamak İçin…
antre-dekorasyonu
Dar antrelerde modern görünüm yakalamak için

Dar Antrelerde Modern Görünüm Yakalamak İçin…

Dekorasyonu hem şık, hem gösterişli, hem de ferah bir şekilde sunmak için eşyaların nerede konumlandıracağı büyük bir stres kaynağıdır. Antre dekorasyonları basit görünür, ancak dekorasyona başlandığında o kadar kolay olmadığı anlaşılır. Alanın küçük olması, eşyaların boyutları ve hayal edilen şıklığı ve ferahlığı yakalamak o kadar da kolay değildir. Küçücük bir alanda ferah ve şık bir görünüm yakalamak için günlerce plan yapılır. Peki ne yapmalısınız? Dar antre dekorasyonunda öncelikle hayal kurmalısınız ve düşüncelerinizi kağıda dökerek gözlem yapmalısınız. Dar antrelerde modern görünüm yakalamak için araştırma yapmanız şart. Bizler sizin için yapılması gerekenleri araştırarak istifadenize sunuyoruz.

Dar antre dekorasyonunda öncelikle duvardan başlanmalıdır. Duvarlar açık renk bir duvar kağıdı veya boya ile kaplandıktan sonra zemin döşemesine karar verilmelidir. Zemini tamamen kapatan bir halı mı? Yoksa ortasına dar bir parça yolluk mu atılmalıdır. Antre dekorasyonunda her ikisini de yapabilirsiniz. Ancak çok dar bir alana sahipseniz komple açık renk bir halı yapabilirsiniz. Bu alanı daha geniş gösterecektir. Eğer zemin döşemeniz açık renk ise halı kullanmayabilirsiniz. 

Antreye derinlik katmak için uygun boyutlarda ayna kullanmayı unutmamalı, ayrıca aile resmi veya tablolarla yapacağınız küçük nüanslar yapılmalıdır. Dar antre dekorasyonunda aydınlatma oldukça önemlidir. Antre dekorasyonunun ferahlığı için spot aydınlatma tercih edebilirsiniz. Eğer uzun bir koridorunuz varsa birkaç aydınlatmayı bir arada kullanabilirsiniz.

Antre boyutlarına uygun bir vestiyer ile dekorasyonu bitirebilirsiniz. Aşağıda sizler için işinizi bir hayli kolaylaştıracak ve sizlere iyi fikirler verecek dar modern antre dekorasyonu resim galerisi hazırlayarak istifadenize sunuyoruz.

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

80 queries 1,763