Home / ANASAYFA / Çocuklar İçin Banyo Dekorasyonu
Amazing Çocuklar Çocuklar İçin  Banyo Dekorasyonu
Amazing Çocuklar Çocuklar İçin Banyo Dekorasyonu

Çocuklar İçin Banyo Dekorasyonu

Ev eşyalarının sergilendiği mağazalar, çocukların banyosu için tasarlanan ürünlerle doludur: parlak bulanık paspaslar, denizaltı havlu çubukları ve maymun şekilli sabun dağıtıcıları, çocuklar hepsinde de zevk alırlar. Ancak, gerçek şu ki, birçok aile, sadece çocuklara yönelik bir banyoya sahip değildir; çeşitli nedenlerden dolayı, yetişkinler ve çocuklar aynı banyoyu paylaşmaktadır. Bu durumda, çocuklar için banyo dekorasyonu yapmak zor olabilir.

Çocuklar için çok eğlenceli banyo aksesuarları üretilmiştir, fakat bunları  yetişkinler çoğu zaman kendi banyolarında kullanmayı tercih etmez. Ancak, her yaşa hitap eden bir banyonun dekore edilmesi aslında mümkün.

Çocuklar tarafından düzenli olarak kullanılacak banyolar için güvenlik önemli bir husustur. Dekorasyon için seçilen herhangi bir öğe kırılmaya karşı dayanıklı olmalı ve meraklı küçük ellerin ulaşamayacağı yere yerleştirilmelidir. Yetişkinler odayı kullandığı için dolap kilitleri gibi güvenlik ürünleri göz ardı edilmemelidir.

Best cocukbanyomodelleri2. Çocuklar İçin Banyo Dekorasyonu
Best Çocuklar İçin Banyo Dekorasyonu

Çocuklar İçin  Banyo modellerinde, basamak ve oyuncak depolama gibi güvenlik özelliklerinden daha fazlasına ihtiyaç vardır. Bu öğeler yetişkinler için uygunsuz olabilir. Bir köpük banyosu yapma düşüncesi, plastik ördekler ve botlarla çevrildiğinde, cazibesini yitirmektedir. Bununla birlikte, bu çocuk dostu unsurları yetişkin duyularına zarar vermeden eklemenin yolları vardır.  Göze çarpan yeşil kurbağa şeklindeki basamak  yerine hoş nötr bir ahşap basamak tercih edebilirsiniz. Arayıp bulmak biraz uğraş gerektirse de çocuklar için eğlenceli bir duş perdesi aynı zamanda yetişkinler için çekici  de olabilir. Amaç hem çocuklar hem de yetişkinler için işlevsel ve keyifli bir banyo yaratmaksa, cesur öğelerle düpedüz çocukça bir banyo yerine neşeli ve küçük bir banyo daha yararlı olabilir.

Elegant Çocuklar Çocuklar İçin Banyo Dekorasyonu
Elegant Çocuklar İçin Banyo Dekorasyonu

Her yaştan insana hitap eden banyo duvar süslemesi bulmak zor olabilir. Çocuklar için özel olarak tasarlanan çoğu öğe yetişkinler için kullanışsızdır ve yetişkinler için oluşturulan öğeler çocuklar için sönük olabilir. Buna şöyle bir çözüm bulunabilir: Geleneksel banyo dekorundan tamamen sapma ve ev yapımı ürünler kullanma. Daha fazla çocuksu ama aynı zamanda gerçekçi veya modern temalar kullanın. Film ya da seyahat posterleri de işe yarayabilir. Çocukların dekoru beğeneceklerinden emin olmanın bir yolu onları da planlarınıza dahil etmektir: Banyoda geçirdikleri zamanları tasvir eden resimler çizmelerini isteyin ve onları güzel çerçevelerle asın. Ya da bebeklerin banyoları esnasında çektiğiniz fotoğraflarını sergileyin.

Altı parçalı dinozor banyo setini satın alma isteğinize direnin; çocuklar çizgi film karakterleri içermeyen bir banyoda da gelişebilir, yaratıcı olabilir ve temizlenebilir.

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

83 queries 0,852