Home / ANASAYFA / Çocuk Ve Gençler İçin Eğlenceli Ve Rahat Yer Yatakları
une_baymax-600x272
çılgın yer yatakları

Çocuk Ve Gençler İçin Eğlenceli Ve Rahat Yer Yatakları

Çocuk ve gençler için eğlenceli ve rahat yer yatakları ile çocukların, gençlerin hatta genç evlilerin ev dekorasyonuna canlı, renkli ve farklı bir hava getirecektir. Özellikle sevimli kahramanların devasa yer yataklarına dönüştüğü, yumuşacık polar kumaş ve farklı kumaşlardan tasarlanan yer yatakları son derece dikkat çekici, rahat ve bir o kadar da kullanışlı modellerden oluşuyor. Genç odaların neşeli yer yatakları günün tüm yorgunluğunu alacak ve gençlere keyifli anlar yaşatacaktır.

Genç ve çocuklar için yer yatakları rahat oyun, kitap okuma, film izleme ve uyuma için her dönem ilgi görmüştür ve büyük rahatlık ve konfor sağlamıştır. Yer yataklarında dev ceplerin içine girerek huzurlu uyuma imkanı sağlanmış ve eğlenceli dev yer yatağı modelleri kolaylıkla yıkanabilen fermuarlı yüzlerle kaplanmıştır.

Gençler yer yataklarını devasa bir puf, çocuklar dev çizgi film kahramanı ve oyuncak minderi, yeni evli genç çiftler ise keyifle dinlenerek eğlenceli vakit geçirebilecekleri çılgın yer yatakları olarak düşünebilirler. Her model ve marka yatağın içine girerek uyuyabileceğiniz uyku cepleri vardır, bazı modellerde ise kuyruklar, kollar ve bacaklar yastığınız olmakta ve size keyifle dinlenme fırsatı sunmaktadır. Sizler için derlediğimiz genç ve çocuk odaları için tasarlanmış devasa yer yatakları resim galerisinde 2017’nin dikkat çekici yer yatağı modelleri bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan ANTRENİZİ DEKORE EDERKEN BU HATALARI YAPMAYIN. başlıklı makalemizde antre dekorasyonu, antre dekorasyonunda yapılan hatalar ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

82 queries 2,653