Home / ANASAYFA / Cilt Yenilemede Mucizevi Sonuçlar Veren Hydra Facial Cilt bakımı Hakkında Merak Edilenler
HydraFacial

Cilt Yenilemede Mucizevi Sonuçlar Veren Hydra Facial Cilt bakımı Hakkında Merak Edilenler

Tüm cilt tipleri için en uygun ve kaliteli bakımı sağlayarak, cilt yenilemede mucizevi sonuçlar veren HydraFacial cilt bakımı hakkında merak edilenler neler sizler için araştırdık…

Sağlıklı, parlak ve bakımlı bir cilt için ölü deriyi atan, cilde yoğun nem kazandırarak bakım yapan ve besleyen en ileri teknoloji olarak nitelendirilen cilt yenileme sistemi HydraFacial ile cildin gerek duyduğu tüm bakımı tek seansta yaptırabilirsiniz.

İğne Ve Acı Yok

HydraFacial, bütün ciltler için olmazsa olmaz olan antiaging, nem ve bakım sistemidir. Vakumlama sistemi ile yapıldığı için iğne ile yapılan cilt bakımlarının önüne geçmiştir. Vakumlama sistemi nazikçe yapıldığı için ciltte herhangi bir kızarıklık ve acı hissedilmez. 20-30 dakika arası seanslarda cildin en derinine inilerek komple bakım, yenileme ve onarım yapılır.

İşlem sırasında “vortak” teknolojisi kullanılarak basınçla püskürtme gerçekleştirilir. Bu da ciltteki siyah noktaları, aşırı yağı, ölü hücreleri ciltten uzaklaştırılır. Bunun için ciltte çok minik bir soyulma gerçekleşir. Ciltteki sorun doğrultusunda en uygun serum kullanılarak ciltteki kırışıklıklar ve lekeler giderilir. Ayrıca bakım ve onarım için cilde Hyaluronik asit, entioksidan ve peptidleri içeren solüsyonlar verilerek cilt daha genç, daha aydınlık ve daha bakımlı bir hale gelmektedir.

HydraFacial Hangi Cilt Problemlerine Çözüm Oluyor?

Leke

Yoğun cilt bakımı

Siyah nokta tedavisi

Cilt rengindeki düzensizlikler

Aşırı yağlı cildin tedavisi

Kırışıklık tedavisi

Ciltteki sarkmaları önleyecek elastikiyet tedavisi

Sivilce

Leke

Yoğun nem tedavisi yapılmaktadır.

Tek Seansta Bile Gözle Görülür Değişiklikler

HydraFacial cilt bakımında normalde 4-6 seans önerilmektedir. Buna cildin yapısı ölçülerek karar verilir. Ancak ilk seansta bile cilt bebeksi bir görünüm kazanarak gözle görülür bir farklılık gözlemlenir. Sorunsuz bir cilde sahipseniz ayda bir kez yaptırmanız yaşlanmaya dur demenizi sağlayacaktır. HydraFacial cilt bakımı ve hücre yenileme sonrası dikkat edilmesi gereken tek şey o gün cildin ıslatılmaması ve cilde hiçbir şeyin sürülmemesidir. Kısacası cildi mükemmel yenileyen HydraFacial her cilt tipi için uygun, acısız, ağrısız, kolay ve en ideal cilt bakımıdır.

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

79 queries 1,302