Home / ANASAYFA / Burcunuza Göre Ev Tasarımları Yapabileceğinizi Biliyor Musunuz?
yesil-salon-dekorasyonu

Burcunuza Göre Ev Tasarımları Yapabileceğinizi Biliyor Musunuz?

Salonlarda ve oturma odalarında kullandığınız ögelerle burcunuza göre ev tasarımları yapabileceğinizi biliyor musunuz? Burçlara göre ev dekorasyonları fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra kişiyi yansıtan dekoratif özellikleri ile de sıklıkla tercih edilmektedir. Burçlara göre yapılan dizaynlarda özel tasarım modellerinin yanı sıra klasik veya modern dekorasyon yaparak da şıklığı yakalamanız mümkün.

Son zamanlarda en çok tercih edilen modeller arasında beyaz üzerine uygulanan Osmanlı motifleri adeta dekorasyonun vazgeçilmezi haline gelmiştir. Burçlara göre ev dekorasyonları arasında oldukça farklı ve zevkli tasarımlar bulmak mümkün. Birbirini tamamlayan dekorasyonlarda özellikle bütün olarak tasarlanan orta sehpalar ayrıldığında servis sehpasına dönüşebiliyor.

Bütün bunların dışında mobilya trendleri arasından yapılan rengarenk seçimler ile mükemmel kombinler oluşturulabiliyor. Dekoratif dekorasyon tasarımları arasında toplandığında çiçek desenine dönüşen tasarımlar gibi sıra dışı ve şık tasarımlar sıklıkla tercih edilerek yaşam alanlarını süslüyor.

Burçlara göre yapılan ev dekorasyonları kişinin ruh hali ile yaratıcılığını yansıtan ve fonksiyonel özellikleri ile öne çıkan pratik kullanımlı ürünler arasından seçilerek kişiyi yansıtmaktadır. Bu bağlamda burçlara göre dekorasyon örnekleri renkli, eğlenceli, şık ve çok çeşitli dekorasyonlar ortaya çıkarmaktadır. Sizde aşağıdaki görsellerde burcunuza uygun tasarımları inceleyerek ilham alabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

80 queries 0,541