Home / ANASAYFA / Bellona Armoni Halı Modelleri İle Evinizde Fark Yaratın
Bellona Armoni Halı Modelleri
Bellona Armoni Halı Modelleri

Bellona Armoni Halı Modelleri İle Evinizde Fark Yaratın

Ev taşıyacaklar ve yeni evlenecekler için bellona armoni halı modelleri serinden en çok satan modellerin incelemesini sizlerle birlikte yapıyoruz.

Halılar, ev dekorasyonunun olmazsa olmazıdır. Ülkemizde ünlü mobilya markaları arasında ilk sıralarda olan bellona, ev dekorasyon ögeleri arasında şık, kullanışlı, kaliteli, kolay temizlenen ve üzerinde mikrop barındırmayan halılar üretmektedir. Bizde halı tutkunları için birbirinden güzel halıları inceleyeceğiz…

Bellona Armoni Halı Modelleri İncelemesi

Bellona armoni halı modellerinden ilk inceleyeceğimiz halı modeli armoni 5773’dür. Bu modeli oturma odalarında ve salonlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Oturma odası ve salonlar için tasarlanarak üretilen bu modelde mavi ve krem rengi ağırlıklı olarak kullanılmıştır.

Bu renklerin dışında farklı renklerde de üretilmiştir. Halı seçerken bayanların tek düşündüğü konu renginin solup solmayacağıdır.

Bellona halı modellerinde renk solma gibi sorunlara karşı 2 yıl garanti vermektedir.

 

Bir diğer armoni halı modelimiz ise 5772 numaralı halıdır. Hardal rengi ağırlıklı olan bu model de salon ve oturma odaları için tasarlanmıştır.

Bu halıyı yeşil, kahverengi, sarı, beyaz renkli dekorasyonlarla kombin edebilirsiniz. Bellona’nın bu ve diğer modelleri güve oluşumuna karşı son derece dayanıklı olarak üretilmiştir.

Rengarenk bir halı modeli arıyorsanız bellona armoni halı modelleri serinden 05362 marsala modelini görmeden karar vermeyin derim.

Canlı renkleri ile tam da yaz mevsimine uygun olan bu halı ile evinize pozitif enerji ve sıcaklık getireceksiniz.

480,000 bin ilmeğe sahip olan bu model kolay temizlenebilme ve uygun fiyat özellikleri nedeni ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Erkek çocuk odanıza halı arıyorsanız 5728 numaralı modeli incelemelisiniz.

Mavi, beyaz ve kırmızı renkleri kullanılan halı modelinde futbol figürü işlenerek erkek çocuklarının vazgeçilmezi olması sağlanmıştır.

Çocuk halıları ve diğer halı modellerinde insan sağlığını olumsuz yönde etkileyecek hiçbir malzeme kullanılmamıştır.

Halıda lüks ve gösteriş arayanlardansanız 2017 Lüks Halı Modelleri başlıklı yazımız mutlaka incelemelisiniz. Yazımızın içeriğinde lüks halı modelleri hakkında bilgi verilmiş ve en çok satan lüks halı modelleri görselleri paylaşılmıştır.

Bellona armoni halı modellerini incelemek için 2017/2018 resim galerimize göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

85 queries 0,841