Home / ANASAYFA / Bebeğiniz İçin Büyüyen Beşik Modelleri
Üç çekmeceli,asansörlü ,şifonyerli büyüyen beşik modeli
Üç çekmeceli,asansörlü ,şifonyerli büyüyen beşik modeli

Bebeğiniz İçin Büyüyen Beşik Modelleri

Dünyaya çocuk getirmek hayatın en anlamlı anlarından birisidir. Hayatımızın değer kazandığı özel anların en güzellerinden birisidir çocuk sahibi olmak. Çocuklarımız dünyaya gelmeden önce ve sonra onlar için hayaller kurarız. Onlar için her zaman her şeyin en iyisi olsun isteriz. Bebeğimiz dünyaya geldikten sonra ihtiyaçları da birlikte gelir. Bebeğimizin uyuması için rahat bir yerin olması da bu ihtiyaçlardan birisidir. İlk etapta beşikler bebeklerimizin yatağında görev görürler. Ancak bebeğimiz biraz büyüdüğünde beşiklerin yetersiz olması bizi sıkabilir. Büyüyen beşik modelleri ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. Bu beşik modelleri ile bebeğiniz sadece bebekken değil ilerleyen zamanlarda kocaman bir çocuk olduğunda bile yararlanabilir.

Büyüyen Beşik İle Fonksiyonel Kullanım Alanı Sağlarsınız

Büyüyen beşikler adında anlaşıldığı gibi genişletilebilir ve yatak olabilecek özellikte beşiklerdir. İçerisinde bulunan parçaları beşik olarak kullanabileceğiniz gibi çocuğunuz büyüdüğünde beşik olarak kullanılan parçalar çıkarılarak beşiğiniz yatağa dönüşebilir. Bu parçalar çalışma masasına dönüşür ve aynı zamanda çıkarılıp farklı yere konulabilen çekmeceleri de komidin olarak kullanılabilir. Çok fonksiyonelli büyüyen beşik modelleri ile beşiğiniz bir anda çocuğunuzun genç odası haline dönüşebilir. Muhteşem ve tasarım harikası olan bu ürün çocuğunuzun hem bebekli döneminde hem çocukluk ve ergenlik döneminde ideal bir yardımcısı olacaktır. Uzun yıllar boyunca, çocuğunuzun artan ihtiyaçlarına göre bu modeli kullanabilirsiniz.

Bütçenizi Koruyan Bir Modeldir

Pek çok beşik modelleri hem pahalı hem de sınırlı zaman için kullanılması yönünden pek kullanışlı değildir. Bu beşikler ile bütçeniz zarar görürken çok uzun kullanamayacağınız için evin içinde fazlalık olacaktır. Büyüyen beşik tasarımları ile bütçeniz koruma altındadır. Büyüyen beşikler ekonomik fiyatlarla satıldığı gibi belirttiğimiz gibi uzun yıllar kullanıldığı ve farklı zamanlarda artan ihtiyaçlara göre kullanıldığı için ekonomik açıdan zarar etmemiş olursunuz. Uzun yıllar boyunca kullanılabileceği için eviniz içinde de ihtiyaç duyulan yerde olacaktır. Böylece evinizde gereksiz yere eşya bulundurmamış olacak almış olduğunuz ürün işe yarayacaktır. Çoğu ürünlerin aksine çok fonksiyonel olması bu beşikleri ayrıcalıklı kılan bir özellik olduğu için tercih sebebidir.

Modern  Beşik Modelleri başlıklı yazımız için TIKLAYINIZ

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

82 queries 1,609