Home / ANASAYFA / Banyo Dekorasyonunda Doğru Dolap Ve Renk Seçimi
viento-bordo-banyo-dolabi
Banyo dekorasyonu

Banyo Dekorasyonunda Doğru Dolap Ve Renk Seçimi

Ev dekorasyonlarında renk uyumu, görselliği fazlasıyla etkilemektedir. Ev dizaynı sırasında yapılacak tasarımlar bir bütün olarak düşünülmeli ve bu doğrultuda yapılmalıdır. Böylece hem göze daha hoş görünen hem de ferah dekorasyonlar yapmış olursunuz. Banyo dekorasyonunda doğru dolap ve renk seçimi büyük bir özenle yapılmalıdır.  Banyo tasarımlarınızı yaparken yapacağınız dikkatli seçimlerle banyonuzu daha ferah ve daha şık hale getirebilirsiniz. Banyo dekorasyonu sırasında öncelikle dekore edilecek alan dikkatli bir şekilde analiz edilmeli bu doğrultudaki dekorasyon fikirleri incelenmeli ve dekorasyona başlanmalıdır.

Banyo Dolap Renkleri Neye Göre Belirlenir?

Banyo dolap modeli, şekli ve tasarımını beğenirken bütün bunların yanında renk uyumunu da göz önünde bulundurmalısınız. Banyo dolabındaki komple uyum, yani lavabo, banyo dolabı, küvet, duşa kabin, duvar ve zemin rengi komple bir uyum sergilemelidir. Vereceğiniz kararlar sonucunda ferah ve iç açıcı banyolara sahip olabilirsiniz.

 

 

Mesela dar ve ışığı az olan mekanlarda ışığı daha iyi yansıtacak açık renkler tercih edilmelidir. Bu doğrultuda özellikle açık renk dolaplar işinizi bir hayli kolaylaştıracaktır. Açık renk banyo dolapları arasında beyaz, pudra, buz mavisi, açık pembe, bebek mavisi gibi renkleri kullanabilirsiniz.

Banyo dekorasyonu sırasında açık renk dolaplar, loş ışığı bile daha aydınlık olarak algılamanızı sağlayacak ve banyolarınız olduğundan çok daha ferah bir görünüm kazandıracaktır. Dekorasyon fikirleri kişilerin duygu ve hislerini en iyi yansıtma şeklidir. Doğru renk ve doğru yaklaşım ile dizayn edilen ortamlar kişilerin kendisini daha huzurlu ve rahat hissetmelerini sağlar.

Aşağıda sizler için seçtiğimiz banyo dekorasyonunda dolap ve renk uyumu resim galerimizde en trend banyo görselleri derlenmiştir. Sizde bu görsellerden esinlenerek banyoda kullanılacak en uygun renk tasarımları hakkında fikir sahibi olacak ve kendi banyonuzu en güzel şekilde kendiniz dekore edebileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

80 queries 0,505