Home / ANASAYFA / Bahçe İçin Güzel Ve Yaratıcı Aydınlatma Fikirleri
outdoor-decor7
bahçe için güzel ve yaratıcı aydınlatma fikirleri

Bahçe İçin Güzel Ve Yaratıcı Aydınlatma Fikirleri

Yaz aylarına veda etmiş olsak da bahçesi olanlar hala akşamları aydınlık ve düzenli bir bahçede oturarak günün yorgunluğunu atmaktadır. Bugün sizlere bahçe için güzel ve yaratıcı aydınlatma fikirleri ve bahçeyi farklı ve ışıklı bir dekorasyonla dizayn etmenin yollarından bahsedeceğiz.

 

Balkonlarda da Uygulayabilirsiniz

Keyif yapmak ve misafirlerinizi ağırlamak için özenli dekore edilmiş bahçeler harika mekanlar olarak göze çarpar. Bahçe aydınlatmasını balkonlarınızda da rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Işıklarla Vurgu Yapmalısınız

Fener ve apliklerin yanı sıra bahçenin özel köşelerine aydınlatmalarla vurgular yapabilirsiniz. Mesela, bahçenizde mini bir gölet veya çardak varsa burayı vurgulamak için gölet veya çardak kenarlarına küçük LED ışıklar yerleştirebilirsiniz.

Eşsiz Alanlar Tasarlayabilirsiniz

Çiçeklerin arasına, ağaç dallarına, bahçe kenarlarına, yürüme yolunun yan taraflarına farklı bahçe aydınlatmaları yerleştirebilir, bu şekilde eşsiz bir yaşam alanı kurgulayabilirsiniz. Ayrıca bitki ve ağaçların arasına yerleştireceğiniz ışıklı bölgeye çakıl taşları ile de hareket katabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

80 queries 0,435