Home / ANASAYFA / Araba Lastiği İle Yapılan Geri Dönüşüm Tasarımları
araba-lastiklerini-degerlendirme-projeleri

Araba Lastiği İle Yapılan Geri Dönüşüm Tasarımları

Araba lastiğini genelde yakarak ısınan bir toplumuz. Aslında vakit ayırıp değerlendirildiğinde çok güzel işler yapılır araba lastikleriyle. Eski araba lastiğinizi, bu ne böyle iğrenç diyerek atmadan önce bir kere daha düşünmenizi sağlayacak araba lastiği ile yapılan geri dönüşüm tasarımları ile uğraşmak son derece basit ve kolay üstelik. Yapmak isterim ama benim arabam yok ki lastiğim olsun diyorsanız:) araba tamir sanayilerinde çok sayıda kullanılmayan lastiği bulabilir dilediğinizi alabilirsiniz. Eski lastiklerden yapılan eşyalar ev veya bahçe dekorasyonunuza olağanüstü katkılar sağlayacaktır.

Kenarda duran ve ne yapacağınızı bilmediğiniz araba lastiğiniz mi var? O halde fikirlerimize göz atarak iç ve dış dekorasyonda kullanabileceğiniz ögeler yapmaya var mısınız?

Eski araba lastiğinden ne yapılır? Diye düşünüyorsanız, cevapların sizi çok şaşırtacağına eminim. Eski lastiklerden kullanışlı bahçe ve balkon mobilyaları, çocuklarınız için eğlenceli oyun materyalleri, bahçe ve balkonlarınız için dekorasyon aksesuarlarına varana kadar birçok şey yapabilirsiniz.

İşte sizlere ilham kaynağı olacak geri dönüşüm projeleri

YA

Bir önceki yazımız olan ANTRENİZİ DEKORE EDERKEN BU HATALARI YAPMAYIN. başlıklı makalemizde antre dekorasyonu, antre dekorasyonunda yapılan hatalar ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

80 queries 0,674