Home / ANASAYFA / 2018’de Dikkat Çekecek Yuvarlak Yemek Masası Modelleri
yuvarlak-yemek-masasi-ile-kemer-tabani

2018’de Dikkat Çekecek Yuvarlak Yemek Masası Modelleri

yuvarlak-yemek-masasi-beyaz-sandalyeli

Yuvarlak yemek masaları, herkesin rahat ve rahat hissettirmesinde en iyisidir. Herkese karşı karşıya kalmalarına izin verilir ve bu sayede daha samimi bir ortam yaratılır.

yuvarlak-yemek-masasi-a-agac-ici

Bu gerçekten ilginç bir masa tasarımı. Görünen o ki taban büyük bir dikimci ve ortada yuvarlak üstten büyüyen küçük bir ağaç var.

yuvarlak-kati-yemek-masa-ustu-altin-kol-tabanli

Bu yemek masasının güzel yuvarlak üst kısmı, güzel bir ışıltı deseni ile vurgulanır. Güzel bir ışık ve gölge gibi görünüyor.

yuvarlak-yemek-masasi-cesur-sandalyeler

Yuvarlak yemek masaları genellikle çok kişi oturabilen dikdörtgenlere kıyasla oldukça küçüktür. Yuvarlak masalar söz konusu olduğunda, konfor konusuna odaklanın.

kucuk-yuzyil-ortasi-yuvarlak-yemek-masasi-esli-geometrik-sandalyeler

Dört kişilik yuvarlak masa, çok küçük bir odaya bile rahatlıkla sığar. Elbette, yuvarlak üstler en pratik veya alan verimli değildir, ancak başka şekillerde telafi etmektedir.

basit-yuvarlak-yemek-masasi-serin-koltuklar

Diğer tüm tablolarda olduğu gibi, yuvarlak koltuklar veya kavisli tasarımlar olan sandalyelerle yuvarlak bir parçayı tamamlamak ilginç olabilir.

benzersiz-yemek-masasi-yuvarlak-tasarimi-ve-fark-sandalyeleri

Benzer şekilde, eşleşen tasarımlarını ve şekillerini vurgulamak için masanın üstünde küresel veya yuvarlak bir ışık fikstürünü seçmeyi tercih edin

yuvarlak-kucuk-mermer-yemek-masa-in-grey

Bol da yuvarlak yemek masaları da vardır. Bazıları 10 kişiye kadar oturabilir. Elbette böyle bir masanın oturması için oldukça geniş bir oda gerekebilir.

kucuk-heykellerin-bulundugu-yemek-masasi-suslemeleri

Normalde yuvarlak bir yemek masasının çevresine sığdırmaktan çok sandalyeler sıkmaya cazip gelebilirsin. Aralarında yeterli boşluk bırakın ve tepenin o kadar geniş olmadığını unutmayın; böylece herkes rahat hissetmek için iyi bir kişisel alana ihtiyaç duyar.

yuvarlak-yemek-masasi-ile-kemer-tabani

Bu tur masayı tamamlayıcı nitelikte olan bir takım aksesuarlar var. Duvar sanatı ve ışık fikstürleri en dikkat çekici olanlardan ikisidir.

renkli-sandalyeler-icin-yemek-masalari

Yemek odasında rahat, samimi ve rahat atmosferi istiyorsanız, yuvarlak masa iyi bir seçimdir. Dekoru daha eğlenceli hale getirmek için farklı renklerde veya farklı desenli sandalyeler yerleştirmeyi düşünün.

ahsap-ayakli-mermer-koltuklar-ve-sandalyeler

Aslında, hangi türün seçildiğine bakılmaksızın bu iyi bir fikirdir. Örneğin, klasik, klasik, heykel ve modern sandalyeleri, hatta bazı dışkı ve koltukları koyabilirsiniz.

yuvarlak-yemek-masasi-ile-buyuk-bir-taban

Bu masanın yuvarlak cam üstü, tabanın heykel tasarımına önem vermeyi amaçlıyor. Şeffaflığı, tasarımın her açıdan hayran olmasını sağlar.

beyaz-yemek-masasi-ilginc-bazli

Bu masayı olağandışı yapan detayın ne olduğuna karar vermek zor. Üçayak tabanı, özellikle de yuvarlak üst kenarın dış kenarına tutturulduğundan alışılmadık bir durumdur. Ayrıca, bükülmüş bacaklar da daha az çarpıcı değildir.

saglam-siyah-yemek-masasi

Bu sağlam ve sağlam masa, özellikle bu bağlamda, bu eşleşen taburelerle çevrili bir satranç taşı gibi görünüyor. Gerçekten ilginç ve zarif bir görünüm.

mermer-yuvarlak-yemek-masa-with-lazy-susan-built-in

Bu, bir üst üste sahip bir masa. Aslında merkezde yükseltilmiş bir platform var ve burada bir orta parçayı yerleştirebileceğiniz veya yem yüzeyinde istemediğiniz şeyleri toplayabildiğiniz yer.

Bir önceki makalemiz olan 2017’de dikkat çekecek oval yemek masaları konusunu da inceleyerek daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

93 queries 0,399