Home / ANASAYFA / 2018 Alfemo Oturma Grubu
Awesome 2018 Alfemo Oturma Grupları 2018 Alfemo Oturma Grubu
Awesome 2018 Alfemo Oturma Grupları 2018 Alfemo Oturma Grubu

2018 Alfemo Oturma Grubu

Alfemo 1997 yılından beri özgün mobilya tasarımları ile dünya genelinde hizmet sağlamakta olan bir mobilya firmadır. Alfemo oturma grubu modelleri arasında her tarza uygun farklı model ve renk seçenekleri yer almakta ve her zevke hitap eden tasarımlar bulunmaktadır. Oturma gruplarında tasarımlar müşterilerin istekleri doğrultusunda gerçekleşmekte koltuklardaki renk ve kumaş seçimi müşterinin zevkine bırakılarak tasarım yapılmaktadır.

Alfemo mobilya yatak odası, oturma grubu, genç odası, ev tekstili ve yatak çeşitleri olmak üzere aklınıza gelebilecek her türlü mobilya çeşidini bünyesinde barındırmakta ve ürün yelpazesini geniş tutmaktadır.

Alfemo Mobilya İle Tarz Yaratın

Alfemo mobilya dünya standartlarında ürünler üreterek satışa sunmaktadır. Alfemo mobilya otomasyona dayalı olarak modern üretim tekniklerini kullanarak üretim sağlamaktadır. Alfemo mobilya ile evinizde yeni ve modern bir tarz yaratarak yaşam alanınızı konforlu bir şekilde yenileyebilirsiniz.

Alfemo mobilya modayı yakından takip ederek estetik, kalite ve şıklığı bir arada toplayarak uygun fiyatlar ile üretimlerini satışa sunmaktadır. Bunun yanı sıra hızlı ve zamanında teslimat ile müşterilerinin memnuniyet ve güvencesini üst seviyeye taşıyarak en çok tercih edilen markalardan biri olmayı başarmaktadır. Alfemo mobilya her yaş grubuna ve her zevke hitap eden kaliteli tasarımları ile vazgeçilmez markalardan biri olarak ilk sıralarda yer almıştır. Alfemo mobilya daima müşterilerin istek ve görüş önerilerini dikkate alarak çalışmalar yürütmektedir.

Alfemo Salon Takımı

Alfemo salon takımı her yıl olduğu gibi 2018 yılında da oldukça konforlu ve şık tasarımları satışa sunmaya hazırlanıyor.  Salon takımlarında yer almakta olan oturma gruplarında moda renklere yer veren Alfemo mobilya farklı gruplar altında modelleri toparlayarak satışa sunmaktadır. Alfemo salon takımı fiyatları model, kullanılan malzeme ve işçiliğe göre farklılık göstermektedir.

Alfemo mobilya salon takımı, mobilya ve aklınıza gelebilecek tüm ürünlerde belirli dönem aralıkları ile kampanya uygulaması yapmaktadır. Bazen ürün olarak kampanya yapmakta bazen de ürünleri paket içerisinde toplayarak paket kampanya uygulaması ile satışa sunmaktadır. Bu durumda hem kendi satışını arttırmakta hem de müşterilerin uygun fiyatla kaliteyi evlerine taşımasına yardımcı olmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

80 queries 0,741