Home / ANASAYFA / 2017’nin En Şık Çatı Katı Dekorasyonları
rooftop-small-living-room-design-04
2017’nin en şık çatı katı dekorasyonları

2017’nin En Şık Çatı Katı Dekorasyonları

Çatı katı dekorasyonu günümüzde bir hayli önem kazanmıştır. Çatı katı dekorasyonlarında yapılan dizaynlar, dekorasyon sevenlere her zaman farklı, şık ve güzel gelmiştir. Bunun sebepleri arasında ahşap olmaları, minimal ölçülerde şirin mi şirin bir görünüme sahip olmaları, fazla uğraştırmadan şıklığı yakalama imkanı sunması gelmektedir. Dublex bir eve veya sevimli bir çatı katına sahipseniz kendinizi şanslı görebilirsiniz. Çünkü burada yağmuru daha iyi dinleyebilir, kendinizi yıldızlara dokunacakmış gibi hissedebilir ve fazla bütçeye gerek duymadan mükemmel bir dekorasyon yapabilirsiniz. 2017’nin en şık çatı katı dekorasyonları oldukça şık dizaynlardan oluşmaktadır.

Çatı katı dekorasyonu özgürlüğün diğer adıdır aslında. Çünkü çatı katı dekorasyonunda kural dışı vurgular yapabilir, hayal gücünüzü zorlayarak klasik dekorasyonların dışına çıkabilirsiniz. Çatı katı dekorasyonlarında bizim sizlere tavsiyemiz ahşap görünüme sahip modern dekorasyon yapmanızdır.

Çatı katı minimal ölçülere sahip olduğu için bu alan dekorasyonlarında kullanacağınız mobilyalar ise minimal ölçülerde olmalıdır. Çatı katı tasarımları için en ideali alana özel mobilya yaptırmaktır. Bu şekilde hem daha şık bir dekorasyon yapmış olursunuz, hem de çatı katına uyan mobilyaları fazla aramadan zahmetsiz bir dekorasyona imza atmış olursunuz. Çatı katında ışığı kolaylıkla alabildiğiniz için istediğiniz renkleri tercih edebilirsiniz. Ancak aydınlık ve ferah dekorasyon tutkunu iseniz açık ve soft tonlar kullanmanızda fayda var.

Çatı katı dekorasyonundan önce bu alanı çalışma odası mı? Giyinme odası mı, çocuk odası mı? Olarak kullanacağınıza karar verin, ve kağıt üzerinde çatı katına bu odaların hepsinin dekorasyon şeklini ve kullanacağınız mobilyaların şeklini çizin, hangisi içinize daha çok sinecekse, hangisi size daha şık gelecekse o şekilde dekore edin.

Çatı katı dekorasyonlarını daha şık hale getirmek için tavan kısmında veya yan kısımlarda büyük pencereler açabilirsiniz. Bu şekilde gökyüzü daha mükemmel görünecektir ve bu görüntü size inanılmaz bir huzur verecektir. Aşağıdaki resim galerisini inceleyerek çatı katı dekorasyonu konusunda daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Evinizin şıklığın aşıklık katacak bir dekorasyon ögesinden bahseden 2017 Gergi tavan Modelleri yazımızı da okumanız öneririz.

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Çilek Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri., 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

80 queries 0,533